МЕНЮ


12 травень 2017 - 08:25
Кропивницькі дітлахи здобували професії

У дендропарку в Кропивницькому відбувся захід «Місто професій», на який завітало більше двохсот дітей та підлітків. Ініціатор – Міжнародний діловий журнал «Community».
Кропивницький – друге після Києва місто, де цьогоріч було реалізовано цей національний проект. Далі “Місто професій” вирушить ще по 19 містах країни.
У парку розгорнули імпровізоване містечко, де при вході кожна дитина отримувала «паспорт» та мала можливість «влаштуватись на роботу». Її навчали навичкам тієї чи іншої професії, потім діти мали можливість попрацювати за спеціальністю й отримати “заробітну плату” – солодощі та інші подарунки.
Усього було організовано понад 60 локацій. Дітлахи мали можливість стати на певний час кінологами, рятувальниками, поліцейськими, лікарями, криміналістами, майстрами манікюру, перукарями, кондитерами, фельдшерами, кухарями. Можливо, цей захід допоможе їм зробити свій вибір професій у майбутньому.
“Ми запросили сьогодні людей, які обожнюють свою роботу, і вони вчитимуть цьому дітей”, – розповіла керівник оргкомітету Марина Чуприна.
Активну участь, як і у минулі роки, у національному проекті взяли представники підрозділів Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.9241 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua