МЕНЮ


27 серпень 2018 - 12:43

Кропивницькі медики – найкращі


В обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбувся конкурс «Кіровоградські медичні ралі – 2018». Участь у змаганнях взяли шість бригад екстреної медичної допомоги з Кропивницького, Олександрії, Знам’янки та Світловодська.
Згідно з програмою, учасники конкурсу виконували завдання різної складності. Це, зокрема, порятунок людини при зупинці серця, надання невідкладної допомоги при дорожньо-транспортній пригоді, при падінні з висоти, унаслідок ураження електрострумом, при інфаркті. Були також і теоретичні завдання.
Головна мета змагань – проаналізувати злагодженість надання невідкладної медичної допомоги, а також відпрацювати практичні навички в умовах, наближених до реальних.
За результатами змагань абсолютним переможцем за загальною кількістю набраних балів стала команда підстанції № 1 станції екстреної медичної допомоги міста Кропивницького.
Нагороди переможцям вручив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він відзначив, що неймовірно вражений майстерністю, яку під час змагань продемонстрували медичні працівники.
– Переконаний, що це не останній конкурс і що проведення таких змагань в області має стати традицією, – відзначив перший заступник голови ОДА.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.32556 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua