МЕНЮ


20 вересень 2018 - 22:35

Кропивницький – на шляху до безпечного міста


На щовівторковій прес-конференції в міській раді начальник відділу з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними та контрольними органами Олександр Шишко розповів про перебіг реалізації міської програми профілактики та протидії злочинності «Безпечне місто» на 2017 – 2020 роки.
На заходи з реалізації названої програми в міському бюджеті передбачено шість мільйонів гривень, за які заплановано встановити 75 відеокамер.
– Програма спрямована на запровадження у Кропивницькому системи відеоспостереження та відеоконтролю для підвищення рівня безпеки громадян, – зазначив Олександр Шишко. – На даний час у тестовому режимі діють 18 відеокамер різного типу: оглядові, з ідентифікацією обличчя людини та камери з розпізнаванням номерного знака автомобіля, що рухається на швидкості 160 км/год. Місця для встановлення камер запропонували правоохоронці, виходячи зі статистики щодо скоєння правопорушень…
Посадовець звернув увагу, що створена система відеоспостереження є власністю міської ради Кропивницького і що її не планують передавати якійсь іншій структурі. У такому разі міська рада матиме змогу виділяти кошти на обслуговування камер, їх модернізацію. Система безпеки буде відкритою. До неї матимуть змогу під’єднатися власники відеокамер державних та приватних закладів задля профілактики та вчасного реагування на правопорушення, забезпечення законності та правопорядку на території Кропивницького. Доступ до всієї бази інформації, яка зберігатиметься на спеціальних захищених серверах, матимуть учасники системи: міська рада міста Кропивницького, головне управління Нацполіції та управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.
– За місяць ми повністю здамо в експлуатацію систему відеоспостереження. Будь-хто зможе бачити зображення з певних відеокамер в режимі реального часу, – розповів Олександр Шишко. – За дорученням міського голови Андрія Райковича система буде розширена в результаті приєднання до неї інформації з відеокамер, установлених у комунальному громадському транспорті.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39199 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua