МЕНЮ


28 липень 2018 - 07:05

Кропивницький – унікальне місто в плані реконструкції шкільних спортивних залів


Таку думку висловив перший заступник vіністра молоді та спорту України Ігор Гоцул на зустрічі з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем.
Ігор Гоцул звернув увагу на те, що міська влада докладає максимальних зусиль для розвитку та підтримки спорту в Кропивницькому.
– Такої програми немає ніде у жодному обласному центрі України, – зауважив Ігор Гоцул. – Я дякую вам та вашій команді за те, що дбаєте про молоде покоління. Всі ми знаємо, у якому стані нині знаходяться шкільні спортивні зали України, і те, що у вас їх наближають до європейських стандартів – просто чудово.
Андрій Райкович пообіцяв заступнику міністра не знижувати обертів, адже за два роки в обласному центрі програму навіть перевиконали: відновили 12 шкільних спортивних залів. Цього року європейські умови навчання фізичній культурі чекають на вихованців ще шести шкіл Кропивницького. У свою чергу Ігор Гоцул поінформував Андрія Райковича про те, що в наступному році держава планує облаштовувати 50-метрові спортивні басейни в кожній області України, а таких нині в державі дуже мало. У 2019 році програма стартує, і можливість збудувати такі басейни за кошти держави отримають п’ять обласних центрів України.
– Ми готові прийняти такий подарунок, – зазначив Андрій Райкович. – Якщо наша область стане пілотною, можу вас переконати, що ми створимо всі необхідні умови, щоб такий басейн з’явився і в нашому місті. Адже тоді наші паралімпійські чемпіонки матимуть відповідні умови для тренувань, їм не доведеться виїжджати за межі міста, щоб готуватись до змагань. Також дуже важливо, що такий басейн буде як знахідка для реабілітації воїнів, яким довелось побувати в зоні АТО. Переконаний, разом вирішимо ще чимало завдань, які стосуються розбудови спортивної інфраструктури нашого міста.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.26674 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua