МЕНЮ


1 липень 2011 - 12:12

"Кубок мера" отримав Сергій Шевченко


У відкритті змагань участь взяли секретар міської ради Ігор Волков, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Колодяжний, голова Федерації гирьового спорту України Юрій Щербина, голова обласної федерації гирьового спорту, він же голова Ленінської у місті Кіровограді ради Валерій Заботкін, начальник відділу фізкультури та спорту міської ради Олександр Куценко, директор обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Марина Мариніна та головний суддя змагань Сергій Шевченко. Відкриваючи чемпіонат, Ігор Волков зазначив, що у Кіровограді вперше проводяться такі змагання, тому головне завдання організаторів полягає в тому, щоб свято гирьового спорту пройшло якнайкраще, а в майбутньому чемпіонати подібного рівня частіше мали кіровоградську прописку.

Перший день розпочався Всеукраїнськими змаганнями із силового жонглювання. За його підсумками представники Кіровоградщини шість разів піднімалися на п’єдестал пошани.

Переможцем змагань у чоловіків став відомий кіровоградець чемпіон світу та Європи із силового жонглювання, він же головний суддя цих змагань майстер спорту Сергій Шевченко. Друге місце – за його вихованцем Романом Демидовим, а трійку призерів замкнув львів’янин Сергій Зубков.

У жіночих змаганнях кіровоградка Юлія Лисенко посіла друге місце. У чоловічому парному жонглюванні “срібним” виступом відзначилися кіровоградці Андрій Євтєєв та Роман Демидов.

Серед двох команд у жонглюванні чотирьох спортсменів одночасно судді віддали перевагу збірній Голованівська. Кіровоградській четвірці, в яку входили Володимир Русол, Петро Паладій, Сергій Мілентьєв та Олександр Горін, дісталося друге місце.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями й кубками відділу фізичної культури і спорту Кіровоградської міської ради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39601 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua