МЕНЮ


27 червень 2019 - 14:43

Культурна спадщина міста у смартфоні


У вівторок ввечері перед будівлею міської ради Кропивницького відбулася презентація проекту «Діджиталізація пам’яток культурної спадщини в рамках історико-культурної смарт-дестинації «Кроп-спадщина», який передбачає оцифровування пам’яток культурної спадщини міста.

Проект розробив відділ культурної спадщини міської ради Кропивницького. Він отримав грант від Українського культурного фонду. За словами куратора проекту Володимира Поповічева, грант становить 472 тисячі гривень.


– За ці кошти ми встановимо 30 табличок з QR-кодами на пам’ятках історії та архітектури міста, – зазначив Володимир Поповічев. – Надписи на табличках будуть двома мовами – англійською та українською, а QR- коди – на шести мовах. Також буде активна NFS-мітка, яка переходитиме на аудіогід. Ця мітка дозволить з допомогою смартфону переходити на сайт міськради або на сайт нашого аудіогіду. Першим об’єктом буде міська рада, завершуватиметься проект на Театральній площі, там дуже багато пам’яток культурної спадщини. Фортечні вали також окремо включено до аудіогіду, і окремо буде встановлена стела для цього об’єкта. Реалізація проекту має завершитися до 31 серпня. У майбутньому він допоможе кропивничанам та гостям міста за допомогою комп’ютерних технологій дізнатись багато цікавого про наше місто, його історію та культуру.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39502 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua