МЕНЮ


7 квiтень 2017 - 06:11

Купувати продукти з асфальту – це гратися в «російську рулетку»


Рейди муніципального патруля дають результати – стихійних торговельників, принаймні в Кропивницькому біля Центрального ринку, поменшало, але вони все ще є. Жінки ховаються на вході у ринок, дехто з них перейшов на інший бік, до приміщення магазину «Сільпо». Тож боротьбу зі стихійною торгівлею слід посилити. На це звернув увагу на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.
– Я обійшов Центральний ринок – і знову ті ж обличчя, – звернув увагу очільник міста. – І це не бабусі з пучками петрушки чи кропу, вирощеними на своїх городах. Це – професійні спекулянти з купою обвітрених курей, кролів, молоком і сиром не відомо якої якості. Управлінню торгівлі, спецінспекції, поліції, санстанції слід бути більш принциповими. Нам ще не вистачало потруїти людей, на ринках достатньо вільних місць. Посильте інформаційну роботу – люди, які купують ці продукти, мають розуміти, що наражають себе на смертельну небезпеку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36161 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua