МЕНЮ


17 грудень 2021 - 17:21

Квіти і відзнаки ліквідаторам
14 грудня Україна вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – мужніх і безстрашних людей, які 35 років тому захистили людство від ядерного лиха.Кропивницький міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Олег Колюка, заступник міського голови Сергій Колодяжний спільно з ліквідаторами, вдовами загиблих традиційно поклали квіти до меморіалу «Жертвам Чорнобиля» на знак пошани і подяки тисячам ліквідаторів, котрі ціною власних життів і здоров’я врятували світ від ядерної катастрофи.  Всі вони для сучасників назавжди залишаться прикладом самопожертви і самовідданості. 

– Ми завжди залишимося у боргу перед тисячами пожежників, інженерів, медиків, військових, будівельників, які не відсиджувалися, а чесно виконали свій професійний і громадянський обов’язок, – наголосив  Андрій Райкович. – Шановні чорнобильці, спасибі вам за ваш подвиг. А тим, кого вже немає з нами, – світла пам’ять!Того ж дня перед початком засідання виконавчого комітету Андрій Райкович та Олег Колюка вручили відзнаки міської ради та її виконавчого комітету чорнобильцям міста.

– Скільки б років не минуло від дня трагедії, ми завжди пам’ятатимемо геройський вчинок наших ліквідаторів. Це та подія, той подвиг, які назавжди закарбувалися у пам’ять всіх поколінь, – наголосив Андрій Райкович.

Почесною грамотою Кропивницької міської ради та виконавчого комітету нагородили Олександра Літвінова, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Грамоту Кропивницької міської ради та виконавчого комітету отримав Олександр Цуркан, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 

Подяки Кропивницької міської ради та виконавчого комітету оголошено  учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Станіславу Данищуку та Михайлу Мамализі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23501 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua