МЕНЮ


7 вересень 2018 - 10:35

«Квітуча україна» в музеї Осмьоркіна


У Кропивницькому, в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна, відкрито виставку «Квітуча Україна», яка презентує твори з музейної колекції «Сучасне українське образотворче мистецтво» і присвячена 80-річчю Національної спілки художників України.
Основу експозиції відкритої в музеї виставки складають твори видатних і знаних майстрів – фундаторів місцевого осередку художників: народного художника України Михайла Надєждіна, заслужених художників України Бориса Вінтенка, Сергія Шаповалова, Анатолія Янєва, Нелі Фірсової, Фелікса Полонського та Андрія Надєждіна, заслуженого працівника культури України Леоніда Бондаря, членів Спілки художників СРСР Володимира Федорова, Олександра Логвинюка та Миколи Бондаренка, членів Національної спілки художників України Юрія Гончаренка, Юрія Вінтенка, Марії Церни, Володимира Товкайла та багатьох інших, більшість з них є лауреатами обласних премій у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна та в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка.
Представлено також роботи митців з різних міст України, які експонували свої художні композиції в музеї: народного художника України Анатолія Горбенка та заслужених художників України Анатолія і Галини Кравченків з Одеси, заслуженого діяча мистецтв України Михайла Сватули та члена Національної спілки художників України Сергія Новікова з Харкова, члена Національної спілки художників України, заслуженого діяча мистецтв Галичини Володимира Липового зі Львова та члена Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної з Черкас.
Запрошуємо всіх шанувальників образотворчого мистецтва завітати до музею і познайомитися з виставкою, на якій – майже півсотні живописних та декоративних доробків митців, створених від 1980-х років і до сьогодення. Ліричні пейзажі та квіткові натюрморти дарують атмосферу мистецького свята, яскраво передаючи особливу, неповторну колористику української палітри барв.
Віта ЧЕРНОВА,
директор
художньо-меморіального
музею О. ОсмьоркінаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42241 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua