МЕНЮ


29 серпень 2014 - 19:09

Квартири на дурничку


Факти, які свідчать про крадіжки двох квартир комунального фонду Кіровограда, виявлено нещодавно міською владою у ході ревізії одного із КРЕПів. У влади є підозри, що насправді квартир вкрадено більше.

Про це повідомив кіровоградським журналістам днями на прес-конференції секретар міської ради Іван Марковський. Як він пояснив, перевірка КРЕПів і ЖЕКів спричинена реформою, яку міська влада розпочала у сфері обслуговування комунального житлового фонду (як "ВГ" уже розповідала, ця реформа спрямована на поліпшення якості послуг з його утримання, зокрема шляхом зменшення адмінвитрат, і передбачає передачу цього фонду з управління майже збанкрутілих десяти ЖЕКів і КРЕПів у відання недавно створених п’яти ЖЕО). При перевірці одного із цих КРЕПів і виявлено факти, які свідчать про крадіжку квартир. Оборудки вчинялися в такий спосіб: підроблялися ордери (документи, які видаються органами місцевого самоврядування) на вселення "потрібних людей" у вільні квартири (попередні мешканці яких, наприклад, померли, так і не приватизувавши їх), після чого фігуранти тих ордерів приватизовували цю нерухомість.

Також Іван Марковський висловив думку про те, що в процесі подальших ревізій КРЕПів і ЖЕКів може бути виявлено інші подібні факти. А про вже виявлені повідомлено правоохоронців.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37905 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua