МЕНЮ


1 лютий 2016 - 19:55

Ліки та насіння зі знижкою


Перелік підприємств, що відгукнулися на заклик міського голови Андрія Райковича долучитися до соціального проекту “Соціальна картка” розширився.

Відтепер власники соціальник карток можуть придбати товари з десятвідсотковою знижкою і у магазинах товариства “Ландшафтна майстерня” "Пан Тюльпан".

Як повідомили в управлінні зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міськради, скористатися соціальною знижкою можна у магазинах: "Садовий центр" – по вул. Братів Ельворті, 2-а, "Пан Тюльпан" – по проспекту Комуністичному, 22/12 та у "Садовому центрі на Московській" – по вул. Московській, 202-а.

ТОВ “Ландшафтна майстерня” "Пан Тюльпан" реалізує великий спектр товарів, які зацікавлять тих, хто займається садівництвом і городництвом, – насіння овочів та квітів, добрива, засоби захисту рослин.

Також, як повідомила на нараді, начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук, до проекту висловили бажання приєднатися аптеки мережі "Ліки плюс" та "Кіровоградфармація". Певні ліки зі знижками у цих закладах можна буде придбати за соціальною карткою уже з 1 лютого. Перелік медикаментів, на які діятиме знижка, зараз уточнюється, у ньому обов’язково будуть антивірусні препарати, антибіотики та інші найбільш вживані ліки, повідомила Оксана Макарук.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43491 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua