МЕНЮ


5 квiтень 2019 - 16:51

Літній сезон не за горами


У Кропивницькому в нинішньому році біля закладів громадського харчування планується розташувати 51 літній майданчик. При цьому протягом 2017 – 2018 років дозволи на літню торгівлю отримали 65 підприємців. Але згодом через ряд причин 14 точок було закрито.


Про це повідомив начальник управління торгівлі департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Сергій Горбовський на спільному засіданні двох постійних депутатських комісій міської ради – з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів та з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.


За його словами, з 15 квітня біля кафе та ресторанів підприємці почнуть встановлювати літні майданчики. А до травня вони повинні надати візуалізовані матеріали зовнішнього вигляду літніх майданчиків, остаточне рішення про роботу яких буде приймати виконавчий комітет міської ради.


Також посадовець зазначив, що у минулому році в результаті проведених обстежень виявлено порушення в проектах на пляжі «Ковалівський» (ФОП Лінчевська) та на вулиці Дворцовій, 1 (ФОП Дехтярьов). Дозволу на проведення літньої торгівлі ці підприємці за вказаними адресами не отримали.


Депутати нагадали, що є ще дві скандальні адреси літніх кафе – на Новомиколаївці (є рішення суду про демонтаж) та на вулиці Поповича, де підприємець замість тимчасової споруди збудував капітальну. Також виникли питання і щодо діяльності деяких кафе у Центральному сквері через криміногенну обстановку. На це не раз звертали увагу міської влади кропивницькі поліцейські. Також були озвучені скарги від громадян та депутата щодо роботи кафе «Амшер» на вулиці Космонавта Попова.


Сергій Горбовський запевнив, що всі матеріали будуть вивчені і представлені депутатам вже до наступного засідання комісій.


Частину запропонованих до розгляду об’єктів також вирішено відкласти до наступного засідання, бо на даний момент відсутні фото та конкретні пропозиції підприємців щодо зовнішнього вигляду літніх майданчиків.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39709 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua