МЕНЮ


16 серпень 2019 - 10:43

Літній відпочинок запам’ятався


Кропивницькі діти пільгових категорій, їхні батьки і вихователі задоволені організацією літнього відпочинку в таборах. Про це вони розповіли разом із заступником начальника управління молоді та спорту Катериною Черкаською на прес-конференції у міській раді. Посадовиця зазначила, що управління успішно завершило літню оздоровчу кампанію. Цього року на організацію відпочинку дітей пільгових категорій було передбачено кошти у сумі 1 мільйон 365 тисяч гривень. Ще 134 тисячі гривень виділили на літній відпочинок вихованців комунального закладу «Наш дім».

– Діти пільгових категорій оздоровлювалися в трьох стаціонарних таборах «Лісова пісня» Маловисківського району, «Перлина Чорномор’я» Одеської області та «Бригантина» Новоархангельського району, – повідомила Катерина Черкаська. – Перед тим, як відправити дітей, ми особисто перевірили умови їх перебування в таборах, які стали переможцями електронних торгів у системі «Прозоро».

Для вихованців дитячого будинку «Наш дім» літні місяці промайнули цікаво і з користю. Цьогорічний цикл оздоровлення вихованців закладу проходив у шість етапів.

– «Наш дім» – єдиний комунальний заклад, де проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, – розповіла журналістам його директор Наталія Вінницька. – У нас однією родиною живуть 26 дітей. Всі вони розпочали літній відпочинок у пришкільних дитячих таборах. За спонсорські кошти наші діти відвідали США. Декілька вихованців отримали путівки та поїхали в дитячий оздоровчий табір «Родоси» в Карпатах. За сприяння управління охорони здоров’я двоє дітей оздоровлювалися в санаторіях України. А основний час відпочинку припав на табір «Чайка» у Гайвороні: тут у три зміни побували 24 дитини. Директор табору завжди йшов нам назустріч, вихователі виявилися креативними і діти мали можливість обирати цікаві для них варіанти дозвілля. «Чайка» нам сподобалася і ми плануємо відпочинок там і у наступному році.

Шестеро вихованців дитячого будинку сімейного типу Іванових оздоровлювалися в «Перлині Чорномор’я» (с. Сергіївка Одеської області), діти з багатодітної родини Амунічнікових – в «Лісовій пісні» (с. Оникеєве Маловисківського району), з родини Постолатій – в «Дружбі» (с. Войнівка Олександрійського району), старшокласниця Каріна Дєдова – в «Бригантині» (Новоархангельський район). Всіх їх об’єднують найкращі спогади від літнього відпочинку і вдячність міській владі за якісну його організацію.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38373 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua