МЕНЮ


10 серпень 2018 - 10:29

Лівий берег з новою водою


Цього тижня лівобережна частина Кропивницького декілька днів була позбавлена централізованого водопостачання через реконструкцію частини водогону. Однак мешканці обласного центру не лишилися без питної води, бо працівники водопровідно-каналізаційного господарства налагодили її своєчасне підвезення в мікрорайони.
Восьмого серпня представникам засобів масової інформації показали, як працівники підрядної організації здійснюють реконструкцію водогону діаметром 800 мм протяжністю 4,5 км від гвардійського міномета «Катюша» на постаменті до річки Інгул. Спеціалісти встановлюють нову запірну арматуру й підключають нові пластикові труби до водопровідної мережі центральної частини Кропивницького, завдяки чому буде значно покращено якість води і суттєво зменшено кількість поривів.
А керівник водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Валентина Давидчук розповіла, що до вечора дев’ятого серпня ремонтні роботи мають бути завершені, після чого розпочнеться промивання і заповнення мережі водою. Посадовиця зауважила, що це дуже складна й відповідальна частина роботи, оскільки вода до людей має дійти якісна, а при заповненні мережі важливо уникнути гідроударів.
– Реконструкцію даної частини водогону було вирішено проводити саме влітку через те, що в цей час не працюють навчальні заклади та котельні, а це значно полегшує забезпечення водою підприємств, установ та квартир мешканців від’єднаної від водопостачання частини міста, – зазначила Валентина Давидчук. – Наступного року заплановано заміну частини водопроводу, яка простягається від вулиці Олександра Ольжича через Козачий острів до вулиці Братиславської. Вона трохи довша за цю, де триває робота, її довжина складає 4,8 км.
Під час реконструкції частини міського водогону спеціалісти кропивницького водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП «Дніпро – Кіровоград» виконували інші важливі заплановані ремонтні роботи на водопровідних мережах міста.
– Цьогоріч міська влада придбала 200 гідрантів, 20 із них було передано на баланс управлінню освіти міської ради, а 180 – міському водоканалу для встановлення на мережах міста, – розповіла Валентина Давидчук. – До ремонту було під’єднано 45 нових пожежних гідрантів. А під час зупинки водопостачання заплановано поміняти ще 20 штук у центральній частині міста, де не можна провести їх заміну без такого відключення…
У повідомленні ОКВП «Дніпро – Кіровоград» на сайті підприємства сказано, що припинення централізованого водопостачання лівобережної частини Кропивницького триватиме до 15:00 десятого серпня.
Наш кор.
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35982 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua