МЕНЮ


20 вересень 2018 - 22:27

Ледь не заморив сина голодом, а тепер випрошує гроші


Депутат Новоукраїнської районної ради Олександр Мольченко вирошує гроші в соцмережах і пише смс в різні інстанції.
Як уже повідомляла “ВГ”, на Кіровоградщині депутат Нвоукраїнської райради мало не заморив голодом власного сина. Йому і його дружині оголошено підозру в здійсненні злочину – злісне невиконання батьківських прав, нині вирішується питання про позбавлення їх батьківських прав. А тим часом Мольченко випрошує у людей гроші через свою сторінку в Фейсбуці.
Він пише, що йому потрібні п’ять тисяч гривень начебто на доставку громадськості на суд, що відбудеться в Новоукраїнці:
“29 вересня в Новоукраїнскькому районному ”суді" Кіровоградської області в 08. і в 10.00 відбудуться чергові “судові засідання”, на які я запрошую громаду міста Кривий Ріг та міста Дніпро. Для реалізації цієї ідеї необхідно винайняти автобус. Вартість коштуватиме близько п’яти тисяч гривень.
Прошу Вашої допомоги. Система має намір позбавити мене з дружиною Батьківських прав на наших чотирьох діток. Перерахувати кошти можна на картку ОЩАДБАНК... Ваша допомога є запорукою майбутнього нашої родини..."
Крім того, Мольченко виклав скрин-шот смс, яке він начебто надіслав в Європейський суд по правах людини, в якому він стверджує, що дітей викрали. Хоча на даний момент вони знаходяться на лікуванні в обласній лікарні. Надзвонював депутат і в Генеральну прокуратуру.
Нагадаємо, чотирирічного сина Мольченка доставили в лікарню в жахливому стані – дитина важила всього сім кілограмів і не могла стояти на ногах. Доньки також були зовсім змучені.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40472 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua