МЕНЮ


19 березень 2013 - 14:21

Легалізація заробітної плати – гідне соціальне забезпечення


Легалізація заробітної плати є одним із пріоритетних завдань податкової служби України. На жаль окремі працедавці свідомо ігнорують закони та практикують виплату найманим працівникам заробітної плати «у конвертах».

Досить часто при наймі на роботу працівники погоджуючись на заробітну плату «у конвертах» не замислюються про наслідки. На жаль, особа, яка отримує неофіційну заробітну плату позбавлена або обмежена у соціальній захищеності в разі тимчасової непрацездатності, оскільки у цьому випадку лікарняні листи не оплачуються або оплачуються не в повному обсязі, права на відпочинок. Також досить часто не проводяться страхові виплати в разі настання нещасного випадку на виробництві, працівник не отримує в повному обсязі допомоги по безробіттю у разі скорочення.

Саме тому, обов’язок кожного – стати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин. Отже тільки в такий спосіб можна отримати гідне соціальне забезпечення.

Кіровоградська ОДПІ Кіровоградської області ДПС звертається до громадян про вимагання від роботодавців виплати заробітної плати відповідно до законодавства.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36678 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua