МЕНЮ


16 вересень 2013 - 12:36

Легалізація заробітної плати – важливе соціальне питання


Легалізація заробітної плати являється одним із важливих і пріоритетних завдань, яке знаходиться на постійному контролі у працівників територіальних органів Міндоходів. Нажаль є окремі роботодавці, які свідомо ігнорують закони та практикують виплату найманим працівникам заробітної плати «у конвертах».

При наймі на роботу між працедавцем та робітником обговорюються суми офіційної заробітної плати й нелегальних надходжень. Якщо заробітна плата виплачується громадянам таким способом або з заниженням реальних доходів, то це у майбутньому призводить до зменшення нарахованих сум пенсій. Тому, самі громадяни мають стати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин. Тільки в такий спосіб можна отримати гідне забезпечення на схилі літ. Про це варто пам’ятати.

Шановні громадяни, Кіровоградська ОДПІ в черговий раз звертається до Вас з проханням вимагати від роботодавців виплати заробітної плати відповідно до законодавства. Кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до бюджету, впливає на забезпечення гідної пенсії.

Також більш відповідальніше повинні поставитися до цього питання і роботодавці, не порушувати Закон, оформляти належним чином трудові відносини зі своїми працівниками. Варто не забувати, що виплата нелегальної заробітної плати передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність та впливає на наповнення дохідної частини бюджету.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35964 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua