МЕНЮ


22 березень 2013 - 13:46

"Lexus" як гуманітарна допомога


Міністерство соціальної політики запроваджує контроль за ввезенням в Україну гуманітарної допомоги. Про це заявила директор Департаменту соціальних послуг Міністерства соціальної політики України Ірина Тарабукіна.

За її словами, це необхідно зробити для того, щоб під виглядом гуманітарної допомоги в Україну не ввозилися сумнівні вантажі. Ірина Тарабукіна зазначила, що зараз на кордоні стоять 132 машини, частина з яких має досить сумнівне призначення. "Так, житель Сумської області, якому виповнилося 76 років, ввозить в Україну "Audi" A5, оціночна вартість якого сягає 350 тисяч гривень. Іншим яскравим прикладом може стати спроба ввести під виглядом гуманітарної допомоги "Lexus" 2012 випуску вартістю понад 300 тисяч гривень. Таких випадків раніше було більше половини від всієї гуманітарки", – сказала Тарабукіна. Також вона повідомила, що скоро почне діяти "Порядок взаємодії центральних органів виконавчої влади та Національного банку України щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою", який унеможливить ввезення в країну сумнівної гуманітарки.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41428 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua