МЕНЮ


7 червень 2002 - 07:09

ЛИСТ М.СЮРА ДО ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ м.КІРОВОГРАДА


Відповідно до рішення Кіровоградської міської ради "Про виділення коштів на проведення повторних виборів міського голови та внесення змін до міського бюджету на 2002 рік" від 31.05.2002 р. №5, виконавчим комітетом було вирішено питання виділення коштів для проведення фінансування виборів міського голови м.Кіровограда. Крім того, надана практична допомога в оформленні документів по відкриттю рахунків територіальної виборчої комісії. Але, на жаль, до цього часу вами не надано картку зі зразками підписів у банк для забезпечення фінансування виборів міського голови.

На підставі вищевикладеного вважаємо, що міськвиконкомом вжито всіх заходів щодо забезпечення проведення виборів міського голови, і тому знімаємо з себе відповідальність по даному питанню.

Крім того, повідомляємо, що нами постійно надається допомога для організації проведення виборів. Але, згідно із Законом України "Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", функції по організації та проведенню місцевих виборів покладені на виборчі комісії.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36304 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua