МЕНЮ


10 серпень 2018 - 10:36

Литовська компанія модернізуватиме водоканали


У Кіровоградській області за підтримки литовської компанії буде реалізовано проект «Впровадження системи автоматизації та диспетчеризації ОКВП «Дніпро – Кіровоград».
Про це повідомили на прес-конференції Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко. На прес-конференції була також присутня делегація компанії Consortium UAB «BIS» – Interprojekt GmbH LLC.
Як зазначив Сергій Коваленко, впровадження зазначеного проекту є частиною другого проекту розвитку міської інфраструктури, що передбачає модернізацію водоканалів чотирьох міст обласного значення. Проект буде реалізовано за кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку, загальна вартість якого складає 44,4 млн дол. США.
Проект передбачає низку інших, у тому числі – впровадження системи автоматизації та диспетчеризації ОКВП «Дніпро – Кіровоград», за реалізацію якого візьметься консорціум UAB «BIS» (Литва) – Interproject GmbH LLC (Україна). Оціночна вартість контракту складає понад три мільйони доларів США. Проект заплановано реалізувати за два роки.
– Проект передбачає розробку та впровадження декількох систем, а саме: автоматизованої системи дистанційного диспетчерського контролю технологічних процесів, геоінформаційної системи, необхідної для графічного представлення інженерних мереж і об’єктів, а також автоматизованої системи обліку електроенергії та водоспоживання, – зазначив перший заступник голови ОДА. – У режимі реального часу бачитимемо стан справ на кожній частині нашого великого підприємства, яке забезпечує питною водою половину мешканців області.
За словами Сергія Коваленка, нині триває реалізація проектів щодо переоснащення енергозатратного обладнання водоводу «Дніпро – Кіровоград». Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні висловив упевненість в успішній реалізації проекту з модернізації інфраструктури водоканалу, що поліпшить управління підприємством та покращить якість питної води.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35212 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua