МЕНЮ


10 листопад 2017 - 08:55

Люди листя зібрали, а ТОВ “Екостайл” не вивозить


На території Кропивницького не вивезено на міське сміттєзвалище багато зібраного мешканцями приватного сектору опалого листя. На цьому акцентував увагу керівництва ТОВ «Екостайл» міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.
– Кількість випадків спалення листя в обласному центрі значно зменшилася, – зазначив очільник міста. – Люди повірили міській владі: активно збирали листя і складували його на визначених квартальними комітетами місцях.
Андрій Райкович особисто об’їхав вулиці міста і констатував: на Новомиколаївці. Балашівці, Катранівці, Великій Балці на тротуарах складовано зібране і невивезене листя.
– Його необхідно оперативно вивезти. Це листя накопичилось не за один день. – наголосив міський голова. – Я вас переконливо прошу, контролюйте це питання! Якщо не вистачає ваших потужностей, ми звернемося до великих підприємств міста, аби допомогли нам транспортом і разом ми очистили місто від листя! Але так лишати це не можна. Дали слово людям – дотримуйте його.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.61844 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua