МЕНЮ


15 сiчень 2004 - 13:01

ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ


Найперше — про політичну реформу. У чому полягає суть того проекту, за який голосувала більшість у парламенті і який блокує опозиція? Чому саме такою була позиція комуністів і як вони планують діяти далі — залишатися в рядах опозиції чи об'єднуватися з владою? Ці питання викликали надзвичайно гострі дискусії, але вони не переросли у протистояння, і члени координаційної ради дійшли спільного висновку — організувати у Кіровограді та в райцентрах громадські слухання, круглі столи, де б прозвучали різні точки зору на нинішній варіант політичної реформи.

Так само публічно і відкрито координаційна рада має намір обговорити і хід пенсійної реформи, аби визначити весь спектр суспільних поглядів на цю важливу справу.

Ішла мова також про приватизацію об'єктів комунальної власності міста. Прозвучала інформація, що певні комерційні структури мають намір приватизувати готель "Європа", приміщення третьої міської лікарні, що на вулиці Леніна, комплекс "Добруджа". Вирішено звернутися із офіційним запитом до міського голови та ініціювати зустріч із ним з цього приводу.

Піднімалося питання і про підвищення тарифів на водопостачання і водовідведення. Як повідомив депутат міської ради Микола Садовий, прийняті тарифи на воду, очевидно, доведеться відстоювати в суді. Офіційна відповідь обласної інспекції контролю за цінами подала свої рекомендації, в яких констатується зовсім інший рівень цін.

Координаційна рада прийняла до своїх рядів обласну організацію партії "Яблуко".

Світлана ОрелДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.24235 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua