МЕНЮ


12 травень 2017 - 08:41
Люди розраховують на покращення транспортного обслуговування

Про те, що в Кропивницькому незабаром з’являться великі автобуси, містяни знають і схвалюють. Це підтвердило опитування кропивничан на зупинках громадського транспорту.
Мешканцям відділених мікрорайонів до вподоби, що нарешті до Великої Балки, Старої Балашівки, Лелеківки, селища Нового та інших можна буде дістатися зручним транспортом. Не треба буде втискуватися у переповнені маршрутки, які не завжди регулярно їздять, особливо у вечірні години та у вихідні дні. Особливо задоволені пільговики, яким вже набридло щоразу сперечатись із водіями, доводячи своє право на безкоштовний проїзд.
Наталія:
– Я мешкаю на Кущівці і буду дуже рада, якщо автобуси пустять у цей мікрорайон. Добре і те, що курсуватиме великий громадський транспорт на Стару Балашівку. Там маршрутки дуже переповнені, про якийсь комфорт та безпеку перевезень пасажирів нічого й казати. А людей дуже багато, у салоні нерідко виникають сварки із водієм, люди дорікають, що він ігнорує пенсіонерів. А їм теж потрібно їздити в центр міста в якихось справах. Сподіваюся, завдяки автобусам нарешті буде наведено порядок у перевезеннях.
Людмила:
– Я постійно користуюсь маршрутами №№103, 126, які курсують на Кущівку та Завадівку. От якби й до нас пустили великі автобуси! Вранці досить складно потрапити у маршрутки, бо всі вони переповнені. Люди їдуть на роботу, з малими дітьми. Багато пенсіонерів. Часто-густо виникають конфлікти: той не так став, той – пільговик, вмовляє водія провести його за дві гривні. Водії бувають різні: один – людина чемна і ставиться до нас із розумінням, а інший бурчить всю дорогу. Увечері не дай Бог затриматись на роботі, то вже після 20-ї години як хочеш добирайся. А якщо буде курсувати комунальний транспорт, то, думаю, буде набагато спокійніше, комфортніше, ми знатимемо на який час потрібно прийти на зупинку.
Василь:
– Я живу в Бережинці, але про те, що у місті буде ходити, як колись, великогабаритний транспорт, знаю. І щиро заздрю кропивничанам. Великі автобуси потрібні місту. Дуже багато людей їздить, зокрема, пенсіонерів. Їх постійно шпиняють – молодь кричить, щоб не їздили вранці, коли всім потрібно на роботу. Ще й водії постійно незадоволені. Але ж і нам, пенсіонерам, потрібно їздити у центр міста у різноманітних справах. Коли ви, молоді, доживете до наших років, то зрозумієте.
Іван:
– Зараз на Балашівку із центру міста досить нормально можна добратись. В мене претензій немає. Але виникає питання: дороги у нас які? Хіба по таких ямах великі автобуси зможуть курсувати? Напевне, слід ті вулиці, де ходитимуть автобуси, відремонтувати в першу чергу. А ще, я вважаю, для нашого міста 20 автобусів – замало. Треба закуповувати ще.
Яна:
– Я – за те, щоб пустили великі автобуси, бо маршрутки постійно переповнені. У мене багато друзів живе на Новомиколаївці, Лелеківці, Старій Балашівці. Вдень маршрутки їздять начебто нормально. А от після 21-ї години зазвичай доводиться викликати таксі, бо не знаєш – приїде маршрутка чи ні. А так знали б точну годину прибуття автобуса, було б набагато зручніше.
Розпитувала
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.99514 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua