МЕНЮ


19 березень 2010 - 10:20

Людмила ДОРОХІНА: ЗАПРОШУЄМО НЕБАЙДУЖИХ ТА З ВІДКРИТИМИ СЕРЦЯМИ


– Перший будинок "Наш дім" у Кіровограді – і це був перший такий будинок в Україні – міська влада відкрила у 2008 році. Реалізація проекту була розпочата за два роки до цього за допомоги ряду європейських громадських організацій. Пізніше його підтримали Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту України і Департамент з усиновлення й захисту прав дитини. Зараз ми працюємо над створенням другого такого закладу, який на відміну від першого розміститься не у пристосованому, а у власному, спеціально для нього збудованому приміщенні.

Головна мета проекту – допомога дітям у складних життєвих ситуаціях, повернення їх до біологічних родин, підготовка до самостійного життя. Специфіка роботи закладу нового типу "Наш дім" передбачає створення сімейно орієнтованого середовища для дітей (в одному закладі їх має бути не більше 15), яке формуватиме в них необхідні навички для подальшого самостійно життя (приготування їжі, прибирання, придбання продуктів, догляд за молодшими, самостійне планування навчання й відпочинку). Вихователі, які працюють із дітьми, несуть персональну відповідальність за фізичний, психологічний та інтелектуальний розвиток підопічних. "Наш дім" – це дієва альтернатива інтернатним закладам, можливо, у майбутньому вона повністю їх замінить.

Зараз тривають будівельні роботи, одночасно підбираємо персонал. Запрошуємо на роботу небайдужих та з відкритими серцями людей.

Гуманітарний департамент Кіровоградської міської ради оголошує конкурс на посаду вихователя у закладі нового типу "Наш дім" для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з умовам перебування, наближеними до сімейних. Загальні вимоги до кандидата у вихователі: вища педагогічна або психологічна освіта; досвід роботи з дітьми та сім’ями; бажання підвищувати свою кваліфікацію; вік кандидата – від 21 року; задовільний стан здоров’я; відсутність судимостей. Кандидатами у вихователі можуть стати випускники вищих навчальних закладів (педагогічна або психологічна освіта); студенти вищих навчальних закладів; молоді мами після декретної відпустки; педагоги загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів; прийомні батьки або кандидати у прийомні батьки, які пройшли навчання. Термін подачі заявок – до 15 квітня 2010 року. Для участі в конкурсі всі кандидати зобов’язані пройти шестиденний навчальний курс з методики роботи у закладі нового типу (безкоштовно).14 листопад 2010 - 13:33
Светлана (вст)

дуже змістовна стаття! Спасибі! sty00

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39299 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua