МЕНЮ


29 листопад 2013 - 12:19

Міцний горішок “Гідросила”


На тлі рецесії у світовій економіці та падіння обсягів виробництва в українському машинобудуванні протягом січня – вересня цього року компанія "Гідросила ГРУП", до складу якої входять кіровоградські заводи "Гідросила" та "Гідросила АПМ", зберегла позитивну динаміку основних показників на більшості підприємств холдингу, сталу кількість персоналу та зростання його заробітної плати.

Про це повідомили на прес-конференції, що відбулася наприкінці минулого тижня, гендиректор ПрАТ “Гідросила ГРУП” Юрій Тітов і гендиректор ПрАТ “Гідросила АПМ” Олександр Шамшур.

Юрій Тітов розповів, що обсяг реалізації продукції групи підприємств за дев’ять місяців 2013 року зберігся на рівні аналогічного періоду минулого року. Середня зарплата на місяць у компанії склала за дев’ять місяців 3430 грн., що більш ніж на 10 відсотків вище від показника за дев’ять місяців минулого року. ПрАТ "Гідросила ГРУП" сплатила з початку року до місцевого бюджету 6,7 мільйона гривень податків, "Гідросила АПМ" – 2,8 мільйона гривень.

Цьогоріч компанія взяла участь у восьми значних міжнародних виставках, які пройшли у Франції, Німеччині, Росії, Казахстані та Україні. У жовтні – у Всеукраїнській агропромисловій виставці "АгроЕкспо" з польовою демонстрацією техніки, що вперше відбулася в Кіровограді. Нещодавно представники компанії повернулися з Казахстану та буквально на днях – з Німеччини, з міста Ганновера, де проходила одна з найбільших агропромислових виставок світу – “Agritechnika”. Наприкінці вересня китайське представництво компанії “Power Hydraulics Trading Co.Ltd.” стало учасником міжнародної виставки гірничошахтного обладнання, інженерної техніки та обладнання, яка пройшла в місті Лояні (КНР).

Група підприємств "Гідросила" є одним з основних постачальників гідроагрегатів на підприємства – виробники будівельних, дорожніх, комунальних, сільськогосподарських та спеціальних машин у СНД. Мережа розповсюдження і сервісного обслуговування продуктів компанії налічує 170 підприємств у більш ніж 50 країнах світу.

Обидва керівники розповіли, що "Гідросила" постійно розширює свою присутність у країнах Європі. Уже сьогодні на кіровоградських підприємствах групи серійно виготовляють гідроагрегати, орієнтовані саме на європейський ринок. Для детального вивчення ситуації на ринках Європейського союзу та напрямків просування на них продукції підприємств групи створено спеціальну робочу групу.

Юрій Тітов також розповів, що на підприємствах групи активно впроваджують заходи в межах соціальної ініціативи "ОНКО-СТОП", спрямованої на підвищення показників виявлення у працівників підприємств онкологічних патологій на ранніх стадіях. У жовтні – листопаді профілактичні огляди пройшло майже сто відсотків працівників заводів "Гідросила" і "Гідросила АПМ", "Торгового дому "Гідросила" та керуючої компанії ПрАТ "Гідросила ГРУП". Ці огляди для гідросилівців є безкоштовними, у випадку виявлення захворювання та лікування працівника підприємство групи, де він працює, відшкодовує йому витрачену на лікування суму.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36922 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua