МЕНЮ


7 березень 2013 - 14:12

Міліціонер врятував 9-річного хлопчика, який провалився під кригу


Рятувальники постійно застерігають громадян від виходу на тонку кригу. Особливо пильними треба бути з дітьми. А 4 березня батьки 9-річного Сашка, який цього дня вийшов на лід річки Вись у місті Мала Виска Кіровоградської області, нічого про це не знали.

З’ясувалося, що хлопчик грався з друзями на льоду. І раптом – провалився у крижану воду. На щастя, це побачив сержант міліції Євген Матяш, помічник дільничного інспектора Маловисківського районного відділу Управління МВС в області. Міліціонер повертався з виклику і під’їхавши ближче, побачив, що хлопчик кличе на допомогу. Не втрачаючи часу, він одразу побіг до річки та, подавши руку, витяг малюка з води. Врятованого треба було доправити додому, а поруч якраз проходили дві сусідки школяра. Вони і забрали хлопчика та передали батькам. Медичної допомоги Сашко не потребував.

Тож, його батькам лишається дякувати працівнику міліції, який вчасно допоміг. Сподіваємось, цей щасливий випадок навчить не лише батьків маленького жителя Малої Виски, а й стане застереженням для інших людей.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35283 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua