МЕНЮ


31 травень 2014 - 15:09

Міліціонери так не роблять


Незважаючи на застереження міліції, кіровоградці продовжують потрапляти у пастки так званих телефонних шахраїв.

Мається на увазі ось що. Людям телефонують незнайомці і, представляючись співробітниками міліції, просять гроші за звільнення рідних від кримінальної відповідальності. Найчастіше шахраї вигадують такі історії: "ваш чоловік став винуватцем ДТП", "вашому братові підкинули наркотики", "ваш син тяжко побив людину" тощо. Вказують і рахунок, на який настійливо рекомендують переказати певну суму.

Низку таких злочинів вже розкрито. Та, на жаль, звернення від людей, яких ошукали телефонні злодії, продовжують надходити до міліції. Тому радимо бути обачними і дотримуватись таких рекомендацій. У випадку, якщо вам зателефонує незнайомець і заведе мову про проблемну ситуацію, в яку потрапила близька вам людина, не панікуйте і тим більше не поспішайте віддавати гроші, впевнено поставте телефонному співрозмовникові низку перевірочних запитань. Наприклад, поцікавтеся віком чи особливими прикметами вашого “постраждалого” родича (шахраям ці подробиці – невідомі). Поцікавтеся, в якому відділі міліції знаходиться ваш рідний. Перевірте, чи дійсно ваш родич потребує допомоги (зателефонуйте йому самому). У жодному випадку не називайте свої реквізити – номери банківських карток, паспортні дані. Обов’язково зателефонуйте до міліції за телефоном 102 або (0522)397519 і повідомте про те, що трапилося.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3761 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua