МЕНЮ


3 червень 2011 - 15:30

Міліції тепер є діло і до тарифів на житлово-комунальні послуги


На виконання вимог керівництва держави та МВС працівники УДСБЕЗ УМВС України в Кіровоградській області проводять заходи щодо викриття злочинів та правопорушень, пов’язаних з формуванням вартості житлово-комунальних послуг та законністю використання коштів субвенцій державного бюджету, спрямованих на погашення виробникам послуг різниці в тарифах.

Нині правоохоронці проводять перевірки усіх підприємств області, які надають житлово-комунальні послуги. За результатами роботи вже порушено 2 кримінальні справи.

Так встановлено, що посадова особа одного з комунальних підприємств міста Олександрії, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, до фактичних витрат врахованих при розрахунку обсягу заборгованості з різниці в тарифах включила понаднормативні витрати тепла. Відтак, у 2009 році підприємство незаконно отримало субвенцію з державного бюджету у сумі 750 565 гривень. Прокуратурою Олександрії відносно посадової особи порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), та ч. 2 ст. 366 ККУ (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), санкціями яких передбачено - позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Окрім того, працівники міліції викрили службових осіб одного із КРЕПів Кіровограда, які зловживаючи службовим становищем, внесли неправдиві відомості до протоколів громадських слухань щодо формування вартості тарифів на послуги. У подальшому, на підставі цих підроблених протоколів, були затвердженні тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій. Як наслідок – кіровоградцям, які проживають у будинках, що обслуговує даний КРЕП, було незаконно підвищено тарифи. Сума збитків складає 128 860 гривень. Прокуратурою Ленінського району Кіровограда за даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 ККУ.

Наразі вживаються заходи щодо відшкодування збитків.
Також співробітниками ДСБЕЗ зібрано ще 3 матеріали щодо порушення кримінальних справ. Перевірки тривають.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35602 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua