МЕНЮ


6 квiтень 2012 - 12:04

Мільйонери йдуть у податкову


Більше 13 тисяч жителів Кіровоградщини уже прозвітували перед податковою про свої минулорічні заробітки. Заявлені ними доходи загалом складають понад 87 мільйонів гривень. У деклараціях двох із цих громадян йдеться про суми понад мільйон гривень.

Інформацію стосовно ще трьох ймовірних мільйонерів з Кіровоградщини податкова служба поки що опрацьовує. Про це було повідомлено на засіданні громадської ради при ДПА в області, яке відбулося минулого тижня. За словами начальника відділу оподаткування фізичних осіб ДПА в області Інни Ауліної, яка доповідала з даного питання, нинішнього року наші земляки активніше беруть участь у кампанії з декларування доходів, ніж минулого. Відповідно, більшими передбачаються й надходження до бюджету. (Крайній термін подання декларацій – 1 травня, а розрахуватися за зазначеними в них податковими зобов’язаннями необхідно до 1 серпня нинішнього року.)

На цьому ж засіданні було підбито підсумки діяльності громадської ради при ДПА в області за 2009 – 2011 роки. Голова ради Ігор Волков, доповідаючи з цього питання, згадав і про її законодавчі ініціативи, і про участь у розв’язанні проблем, що виникали у стосунках між податковою та суб’єктами підприємницької діяльності.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33318 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua