МЕНЮ


12 серпень 2016 - 14:13

Мільйони – за продану землю


Протягом нинішнього року до міського бюджету Кропивницького від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній та комунальній власності, вже надійшли два мільйони 516 тисяч гривень.
Це дозволило вдвічі перевиконати планові показники міського бюджету, які були зафіксовані на рівні одного мільйона 250 тисяч гривень.
Про це на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок повідомив начальник управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Родіон Владов.
На думку керівника управління, збільшення надходжень до міської скарбниці відбулося завдяки удосконаленню та практичній реалізації локальних правових актів, а також активізації роботи спеціалістів управління.
Так, за січень–липень цього року укладено три договори купівлі-продажу земельних ділянок на загальну суму два мільйони 330 тисяч гривень. Також розроблено п’ять звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності, які знаходяться на стадії затвердження сесії міської ради.
Також постійно оновлюються бази даних, проводиться моніторинг сплати коштів, а за договорами купівлі-продажу з розстроченням платежу проводиться нарахування інфляції протягом усього періоду.
– Принциповим фактором в роботі управління є відкритість у сфері господарської діяльності, враховуються зауваження та пропозиції щодо продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міської ради, де розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок, – зазначив Родіон Владов. – Фахівці управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища постійно роз’яснюють суб’єктам господарювання механізм викупу земельних ділянок під власним майном, що, в свою чергу, дозволить залучити значні суми коштів до місцевого бюджету.
Підсумовуючи викладену інформацію, міський голова Андрій Райкович зазначив, що у всіх питання землевпорядкування на території Кропивницького має бути абсолютна прозорість. Він нагадав про надзвичайно високу персональну відповідальність службовців усіх рівнів, які опрацьовують земельні питання. Це той випадок, коли краще сім разів відміряти і лише потім прийняти рішення.
Андрій Райкович доручив своєму заступнику Олександру Грабенку активізувати співпрацю з обласною державною адміністрацією у частині завершення процедур визначення меж Кропивницького.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39968 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua