МЕНЮ


11 лютий 2011 - 11:03

МІСЦЕВИМ ТОВАРОВИРОБНИКАМ – ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО!


Про це "Вечірній газеті" повідомив головний спеціаліст відділу споживчого ринку та побутового обслуговування населення вищезазначеного департаменту міської ради Олександр Маличенко.

Він зазначив, що зараз проводиться робота з розширення мережі стаціонарних та позамагазинних об’єктів фірмової торгівлі. У місті вже працюють 60 стаціонарних та 32 позамагазинних об’єкти фірмової торгівлі таких торгових марок, як "Соколівські ковбаси", "Черняхівські ковбаси", ВАТ "М’ясокомбінат "Ятрань", ВАТ "Паляниця". Ці товаровиробники мають об’єкти торгівлі і на ринках міста. Окрім того, у магазині "Візит" по вулиці Жовтневої Революції, 20 функціонує відділ для забезпечення соціально не захищених верств населення основними продовольчими товарами переважно місцевих виробників. З першого лютого почали працювати ще два таких відділи у магазинах "Візит" за адресами: вул. Короленка, 38 та вул. Варшавська, 89-а.

Варто зазначити, що відділи, де представлені товари місцевих виробників, успішно функціонують у ряді фірмових магазинів, зокрема, ВАТ "М’ясокомбінат "Ятрань". Покупці вже знають, що тут за відносно низькими цінами можна придбати різноманітні крупи, олію, кондитерські вироби тощо. Наприклад, якщо у супермаркетах сумнозвісна гречка реалізовувалась за ціною понад 20 гривень за кілограм, то місцеві виробники пропонували її по 14 гривень. Тож, чим більше подібних відділів буде запроваджено у торговельних закладах міста, тим відчутнішим буде вплив на місцевих виробників на формування цін на основні продукти харчування, а населення матиме змогу вибирати, де скуповуватись.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37827 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua