МЕНЮ


8 червень 2012 - 11:58

Місцевих політиків хвилюють не тільки парламентські вибори


Упродовж майже двох годин спілкувалися минулого четверга кіровоградський міський голова Олександр Саінсус та секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков із представниками місцевого політикуму.

Взявши слово першим, Олександр Саінсус охарактеризував соціально-економічну ситуацію в обласному центрі, розповів про стан наповнення міського бюджету, про розпочату реформу в житлово-комунальному господарстві Кіровограда та інші заходи міської влади, спрямовані на розв’язання найактуальніших проблем територіальної громади.

Ігор Волков поділився своїми думками щодо роботи міської ради теперішнього скликання. Він згадав і про запровадження позаторік електронної системи підрахунку голосів (що розвіяло у скептиків сумніви у правильності результатів голосувань), і про те, що усі проекти рішень ради публікуються заздалегідь на її веб-сайті та опрацьовуються у постійних депутатських комісіях. "Міська рада працює системно", – таке визначення дав Ігор Вікторович діяльності представницького органу, в якому обіймає пост секретаря. І висловив сподівання на більш конструктивну співпрацю депутатської більшості й опозиції. На переконання Ігоря Вікторовича, депутати при вирішенні питань життєдіяльності міста мають працювати як представники однієї великої партії – партії кіровоградців.

Попри те, що міський голова та секретар міської ради не давали приводів для дискусій щодо подій у великій політиці, дехто з присутніх виявив бажання поговорити саме про це, а точніше, про те, як проходитимуть у Кіровограді парламентські вибори. Зокрема, було висловлено думку про потребу в укладенні між тутешніми осередками політпартій і міською владою меморандуму із зобов’язаннями не вчиняти фальсифікацій. І хоча ця ідея не була широко підтримана учасниками зустрічі ("А до чого тут міська влада?" – не зрозумів голова міськорганізації "Батьківщини" депутат міськради Іван Марковський), при подальшому обговоренні "виборчої" тематики з’ясувалося, що вона все ж має стосунок до реалій нашого обласного центру. Наприклад, соціалістка депутат міськради Олена Костенко побажала міській владі звернути увагу на стан приміщень, в яких працюватимуть дільничні виборчкоми. А депутат облради від Партії регіонів Валерій Манухін та представник громадсько-політичного клубу "Перевесло" Сергій Запорожан поділилися пропозиціями про те, як не допустити засмічення міста виборчою агітацією.

Так що, розмова поволі перейшла в те ж русло, з якого й починалася, – про місцеві здобутки й проблеми. Говорилося і про роботу міського транспорту загального користування, і про перспективи побудови у Кіровограді сміттєпереробного заводу, і про виділення ділянки для розміщення пам’ятного знаку жертвам Голодомору. Міський голова висловив готовність надалі регулярно зустрічатися з місцевими політиками та громадськими діячами.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40297 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua