МЕНЮ


31 березень 2017 - 14:52

Міській владі є заради кого працювати


У Кропивницькому після капітальних ремонтів урочисто відкрито спортивні зали у трьох школах – №№ 17, 4 та 23.
У школі № 17 будівельники замість старої підлоги у спортзалі постелили спеціальне покриття, замінили вікна, вирівняли й пофарбували стіни, прикрасивши їх тематичними малюнками, встановили новітні систeми вeнтиляції тa освітлeння. Загалом, на капітальний ремонт спортзалу витрачено 1,459 мільйона гривень, а спортивного інвентарю придбано на 60 тисяч гривень.
На ремонт спортивного залу в школі № 4 з міського бюджету пішло 1,198 мільйона гривень. Там полагоджено стіни і стелю, замінено вікна, постелено спеціальну підлогу, капітально відремонтовано роздягальні. Придбано і встановлено новий спортивний інвентар на загальну суму 65,8 тисячі гривень.
А в школі № 23 у спортзалі повністю зaмінeно електромережу, вікнa зменшили в розмірах для крaщого тeплозбeрeжeння й усунeння протягів. Ремонт спортивної зали коштував 400 тисяч гривень, а на придбання баскетбольних щитів, волейбольної сітки та гімнастичних лав пішло 43,6 тисячі гривень.
Зали відкривали врочисто – за участі педагогічних колективів, учнів та батьків. До навчальних закладів завітали і представники влади: міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, заступники міського голови Наталія Дзюба, Олександр Грабенко, начальник міського управління капітального будівництва Віктор Ксеніч, депутат міської ради Валерій Шутка та інші посадовці. Кожна школа представила своїх найкращих спортсменів – переможців міських, усеукраїнських та міжнародних змагань. Серед них – кандидат у майстри спорту, переможниця торішніх міжнародних змагань з гімнастики у Польщі Єлизавета Горбунова, вихованці спортивної секції з карате-кіокушинкай, юні гімнастки й тхеквондисти на чолі з президентом обласної федерації тхеквондо (ВТФ) Віктором Тихоненком – випускником школи № 4.
Як зазначив Андрій Табалов, фізична культура відіграє одну з визначальних ролей у шкільні роки для кожного учня, адже головне завдання освіти – випустити зі школи всебічно розвинену особистість. І міська влада робитиме все необхідне, щоб таке комплексне виховання дітей у школах Кропивницького відбувалося в якомога комфортніших умовах.
Андрій Райкович наголосив на тому, що діти були є і будуть головним пріоритетом для міської влади.
– Тепер поліпшувати свої спортивні здобутки ви зможете в найкращих умовах, – сказав він, звертаючись до учнів. – Ми пишаємося тим, що в нашому місті є така талановита молодь і що нам є для кого і заради кого працювати. Тож і надалі будемо відновлювати спортивні зали в школах, купувати для них мультимедійні дошки та облаштовувати комп’ютерні класи. Адже нам потрібна здорова, освічена, талановита молодь…
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
та Катерини САБРАМДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.45717 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua