МЕНЮ


12 березень 2010 - 08:27

МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ – НОВЕ ОБЛАДНАННЯ


Кіровоградська комунальна медицина вкрай потребує модернізації оснащення. За словами начальника управління охорони здоров’я міської ради Любові Пивоварчук, до цього часу нова апаратура закуповувалась лише за кошти міського бюджету. А міська скарбниця не така вже й багата, тож ця медична техніка – вагома допомога. До речі, до сьогодні у місті функціонував лише один сучасний апарат УЗД, який використовується з повним навантаженням. Відтепер буде ще один, а про його передові можливості свідчить навіть ціна – 50 тисяч євро. Такі кошти у міському бюджеті найближчим часом навряд чи знайшлися б.

Валентина Пупишева нагадала, що не так давно міська станція швидкої допомоги отримала два сучасних автомобілі "Опелі", також придбані за кошти державного бюджету. Лікарі та водії станції , які вже працюють на нових каретах швидкої медичної допомоги, висловлювали задоволення з приводу їх функціональних можливостей. Вони легкі в управлінні, салон доволі просторий, теплий, у ньому можуть комфортно розміститися і хворий, і медики.

Володимир Яворівський пообіцяв, що при формуванні та прийнятті державного бюджету будуть обов’язково закладені кошти і для кіровоградської міської медицини, адже, на жаль, нині пріоритет надається сільським, районним та обласним лікарняним закладам, а от міські залишаються поза увагою. В цьому його підтримала й Любов Пивоварчук, зазначивши, що вже кілька років поспіль саме обласні центри гостро відчувають таку диспропорцію у забезпеченні медичною апаратурою.

А ще представники колективу лікарні висловили побажання, щоб держава допомогла їхньому закладу придбати комп’ютерний томограф. Міський бюджет з таким фінансовим навантаженням самостійно не впорається, а обладнання закладу, який відноситься до загальнодержавної системи медицини катастроф, конче необхідне.

Цими ж днями новітнє обладнання отримали й обласна лікарня, обласний кардіологічний диспансер, сільські амбулаторії. Усього Кіровоградщина одержить додатково сучасну апаратуру на рекордну для області суму – один мільйон 200 тисяч євро.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39009 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua