МЕНЮ


30 сiчень 2013 - 08:44

Міська рада підтримала ініціативу запровадження он-лайн трансляцій своїх засідань


Пленарне засідання 23-ї сесії Кіровоградської міської ради, яке відбулось 29 січня, розпочалось із приємної події. Міський голова Олександр Саінсус, відзначивши вагомі заслуги перед кіровоградською громадою депутата міської ради генерального директора ВАТ «Гідросила» Івана Юрченка та з нагоди його 60-річчя вручив йому відзнаку міської ради «За заслуги» першого ступеня.

Зформувавши порядок денний, міська рада підтримала 12 депутатських запитів, 10 з яких стосувалися виплати матеріальної допомоги мешканцям міста і 2 – вирішенню проблем у житлово – комунальному господарстві обласного центру.

Також депутати внесли зміни до міського бюджету на 2013 рік. Як повідомила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова, виникла необхідність залучення минулорічних залишків фінансових надходжень. Так, кошти у розмірі понад три мільйони гривень були розподілені між управліннями охорони здоров’я, розвитку транспорту та зв’язку, зі сприяння розвитку торгівлі і побутового обслуговування населення, відділом культури та туризму, Головним управлінням житлово-комунального господарства й іншими виконавчими органами міської ради. За рахунок залишків коштів бюджету розвитку (понад два мільйони гривень) буде погашена кредиторська заборгованість Головного управління ЖКГ та управління капітального будівництва, а також будуть профінансовані виконані ремонтні роботи з облаштування другої черги Центру надання адміністративних послуг.

На запитання депутатів щодо наявності коштів для виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери наприкінці 2013 року Любов Тимофіївна запевнила, що міська влада звернулася до голови обласної державної адміністрації та Кабінету Міністрів України про збільшення дотації вирівнювання місцевим бюджетам у сумі понад 50 мільйонів гривень. Це дозволить розрахуватись із бюджетниками та сплатити рахунки за енергоносії.

Міська рада прийняла цілу низку галузевих програм, які у нинішньому році визначатимуть шляхи розвитку міського господарства – від соціальної та гуманітарної сфер до якісних житлово-комунальних послуг.

Ознакою застосування сучасних технологій у роботі міської ради стане запропоноване у програмі розвитку інформатизації на 2013 рік запровадження зони вай-фай в окремих приміщеннях будівлі міської ради. Депутати підтримали також пропозицію профінансувати пряму он-лайн трансляцію сесійних засідань, щоб кожен бажаючий міг спостерігати за процесом прийняття рішень на користь територіальної громади. Для цього у міському бюджеті буде передбачено 35,6 тисячі гривень.

Після перерви, коли постало питання розгляду Положення про порядок надання земельних ділянок в оренду для встановлення тимчасових гаражів на території міста Кіровограда, фракція БЮТ покинула сесійне засідання, мотивуючи свій вчинок тим, що зміни внесені у проект положення, були запропоновані депутатам безпосередньо перед початком сесійного засідання, тому вони не встигли із ними детально ознайомитись. Крім того, депутати фракції БЮТ висловили незгоду розглядати земельні питання, зважаючи на набрання чинності змін до Закону України «Про основи містобудівної діяльності в Україні», а саме до статті 24, в якій зазначено, що у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється. Натомість міський голова Олександр Саінсус, зважаючи на актуальність вирішення у Кіровограді проблеми з гаражною забудовою, запропонував при формуванні порядку денного обговорити зміни до проекту рішення в перерві на розширеному засіданні профільної постійної депутатської комісії, що і було зроблено.

Тож більшість депутатів міської ради таки розглянула запропонований варіант Положення про порядок надання земельних ділянок в оренду для встановлення тимчасових гаражів на території міста Кіровограда та підтримала його. Додатково міська рада доручила управлінню земельних відносин та охорони навколишнього середовища спільно з юридичним відділом впродовж двох місяців розробити Порядок демонтажу самовільно встановлених гаражів.

Депутатський корпус розглянув також низку земельних питань, зокрема, затвердив проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по проспекту Університетському в постійне користування державному підприємству “Льодові арени” для будівництва спортивної споруди зі штучним льодом загальною площею 1,2 га.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37032 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua