МЕНЮ


15 грудень 2010 - 15:45

Міська влада інвентаризує дитячі майданчики


З ініціативою провести інвентаризацію виступив начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов. Він зазначив, що почастішали випадки, коли на прибудинкових територіях, зокрема на дитячих майданчиках, з’являються нові гаражі. При цьому їхні господарі часто мають весь необхідний пакет документів та дозволів, виданих міським управлінням земельних ресурсів. Виникають конфлікти між власники гаражів та мешканцями будинків.

– Не знаю, скільки ще зможу стримувати процес забудови дитячого майданчика біля будинку № 14 по вулиці 50 років Жовтня, – зазначив Віктор Анатолійович. – У майбутніх власників гаражів є всі документи, але ж і мешканці будинку праві, адже вони самі впорядковували та доглядали дитячий майданчик, розбивали клумби і не хочуть, щоб куточок відпочинку було зруйновано. І таких адрес по місту безліч.

Головного спецінспектора міста підтримав і секретар міської ради Ігор Волков. Він зауважив, що вже давно міським землевпорядникам потрібно створити земельний кадастр, де можна було б наочно побачити, які земельні ділянки орендовані, які знаходяться у власності, які вільні. У свою чергу і депутати міської ради мали б створити комісію з інвентаризації земельних ділянок. Це допомогло б уникнути спірних питань.

Заступник директора департаменту Валерій Челядінов зазначив, що керівники КРЕПів та ЖЕКів також повинні тримати це питання під контролем, адже протягом останнього року ці комунальні підприємства вклали чимало власних коштів у спорудження дитячих майданчиків. Але земля під такими спорудами неузаконена, тому потрібно і в цьому напрямку провести роботу. Ті куточки відпочинку, які встановлювались з ініціативи жителів та на кошти спонсорів, повинні входити у балансову вартість житлових будинків, як, до речі, й контейнерні майданчики для збору сміття. А то були вже випадки були, коли і там намагались встановити гаражі.
– Завдання влади – найближчим часом провести інвентаризацію, документацію передати до постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та енергозбереження (її голова Роман Розгачов також був присутній на нараді) і до міського управління земельних ресурсів, а також залучити до вирішення проблеми головного архітектора міста, – підсумував Віктор Андреєв.

Оксана ВерстюкДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36125 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua