МЕНЮ


26 травень 2012 - 20:11

Міська влада оголосила конкурс по Дворцовій


Міський голова Олександр Саінсус видав розпорядження про оголошення закритого конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо забудови та благоустрою вулиці Дворцової у Кіровограді.

– Громадськість міста висловилась за реконструкцію вулиці Дворцової, її перетворення на гарний куточок відпочинку, – наголосив Олександр Саінсус під час зустрічі з журналістами у вівторок. – Щоб така реконструкція відповідала очікуванням кіровоградців, міська влада і дала старт архітектурному конкурсу. Він триватиме до 20 червня, після чого журі конкурсу визначить переможця. Передбачається і матеріальне заохочення авторів кращих пропозицій.

На запитання журналістів, якою бачить майбутню Дворцову сам міський голова, Олександр Саінсус відповів, що це має бути місце відпочинку, де мешканці міста приємно і з користю зможуть провести час, придбати сувеніри, поспілкуватися за чашечкою кави.

У конкурсі взяти участь можуть як окремі фахівці, так й авторські колективи. Кінцевий термін прийому конкурсних матеріалів – 15 червня нинішнього року. Проекти подаються до управління містобудування та архітектури міської ради (вул. Тимірязєва, 68, тел. 22-86-78, 22-59-55). Згідно з розпорядженням, передбачено три основні премії: сім тисяч гривень – за перше місце, п’ять тисяч – за друге й три тисячі гривень – за третє місце, а також заохочувальні премії для інших учасників конкурсу (за рішенням замовника). До складу журі, крім представників міської влади – Олександра Саінсуса, секретаря міської ради Ігоря Волкова, начальника управління містобудування та архітектури міської ради – головного архітектора міста Вадима Мездріна та головного спеціаліста відділу планування й забудови цього управління Ірини Жарової, ввійшли заслужений архітектор України Віталій Кривенко, головний архітектор області Ірина Кухаренко, голова Національної спілки архітекторів України Юрій Пенязь, генеральний директор ТОВ "АРБІС Либідея" Володимир Рак, а також начальник управління регіонального розвитку, містобудування й архітектури ОДА Вікторія Куликова і начальник відділу охорони культурної спадщини ОДА Надія Лісняк. Із повним текстом розпорядження (положенням, умовами, програмою конкурсу, а також положенням про журі) можна ознайомитися на сайті Кіровоградської міської ради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39365 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua