МЕНЮ


29 квiтень 2017 - 16:15

Міська влада працює відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»


На цьому наголосив сьогодні, 29 квітня під час громадського обговорення ситуації, що склалася у міській раді Кропивницького, міський голова Андрій Райкович.
- Група депутатів вимагає від нас зменшити мінімальний поріг тендерних закупівель, що здійснюються через загальнодержавну систему «Прозорро». Почуйте мене. Я прийшов сюди не політиканством займатися, я прийшов не вислуховувати звинувачення безграмотних економістів і людей, які ближче свого носа не бачать. Я прийшов працювати системно. У мене є відповідний досвід. Те, що передбачено законом України, я виконував і буду чітко виконувати. А забаганки окремих недалеких депутатів я виконувати не буду. Це не відповідає інтересам громади. Якщо хтось щось крав – то є покарання. Мало вкрав – адміністративне, багато вкрав – сідай у тюрму. І ніяке «Прозорро» ще не відміняло совість людську, чесність, порядність і принциповість. Ми працюємо чітко в системі електронних закупівель «Прозорро». Якщо вартість закупівель товарів та послуг перевищує 200 тисяч, робіт – 1,5 мільйона, тоді все проводиться через публічні закупівлі. При допорогових закупівлях укладаються прямі договори, які оприлюднюються. Якби з боку міської влади, було щонайменше порушення цих принципів, була б антикорупційна справа, справа в прокуратурі. Тож я закликаю нікого не спекулювати в цих питаннях. Я буду чітко крок за кроком робити те, що мені дозволено робити в цьому законодавчому полі. Я прийшов сюди ефективно працювати і господарювати. І немає чого гальмувати мою діяльність.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37513 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua