МЕНЮ


20 березень 2020 - 14:15

Міська влада придбала три апарати штучної вентиляції легень


Учора у міськраді відбулося позапланове засідання бюджетної комісії, де розглядали єдине питання – перерозподіл коштів на придбання трьох апаратів штучної вентиляції легень. Ціна питання – 1 млн 200 тис. грн.

– Йдеться про перерозподіл видатків в галузі охорони здоров’я. Пропонується мільйон 200 тисяч гривень на придбання цих апаратів перерозподілити шляхом зменшення видатків на цю суму по капітальному будівництву медичних установ. У рішенні виконкому зазначено, на що саме, – каже голова комісії Олег Краснокутський. – Потім ми з вами зможемо поновити ці видатки.

Апарати придбають для центральної міської лікарні, визначеної базовою лікарнею для надання меддопомоги хворим на коронавірус. У закладі охорони здоров’я передбачено 125 ліжок інфекційного профілю та 12 боксів на 36 ліжкомісць і три апарати штучної вентиляції легень.

Як розповіла заступниця начальника управління охорони здоров’я міськради Лариса Кудрик, це апарати корейського виробництва 2016 року випуску.

– Сьогодні від постачальника ми очікуємо поставку цих апаратів, – каже пані Кудрик. – Апарати не експортного, а середнього класу, універсальні, для обслуговування як для дорослих, так і дітей.

Депутати погодили рішення виконкому.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37293 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua