МЕНЮ


21 лютий 2020 - 10:42

Міська влада закликає вчасно розраховуватися за компослуги


Населення Кропивницького є одним з найбільших споживачів комунальних послуг. Саме від вчасно сплачених коштів за отримані послуги залежить ефективна і якісна робота підприємств – надавачів таких послуг, що є запорукою комфорту та сприятливих умов життя мешканців нашого міста.

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького та підприємства – надавачі комунальних послуг звертаються до мешканців міста та інших споживачів з проханням якнайшвидше та в повному обсязі провести оплату за спожиті послуги тепло-, водопостачання та водовідведення. Підприємства натомість зобов’язуються і надалі якісно та своєчасно надавати комунальні послуги.

Начальник головного управління ЖКГ Тетяна Савченко наголосила:

– Триває опалювальний сезон 2019/2020 року, і для уникнення загрози відімкнення технологічного обладнання від енерго- та газопостачання підприємствам необхідно вчасно розрахуватися за електроенергію та природний газ. Тому звертаємось до споживачів теплової енергії з проханням терміново погасити існуючу заборгованість за послуги з централізованого опалення.

Окрім того, надзвичайно важливим є розрахунок населення та інших категорій споживачів за спожиті енергоносії – природний газ та електричну енергію.

Тетяна Савченко також попередила, що у разі утворення боргів за спожиті житлово-комунальні послуги органи соціального захисту населення припиняють призначення субсидіантам житлової субсидії.

Тож, щоб уникнути примусового стягнення заборгованості, вимушених відключень боржників від тепло-, водо-, газо- та електропостачання, припинення надання субсидії мешканцям Кропивницького необхідно вчасно розраховуватися за житлово-комунальні послуги, погашати заборгованість за попередні періоди та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37686 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua