МЕНЮ


17 жовтень 2016 - 10:04

Міський голова доручив полагодити дах у будинку, де мешкає вдова Героя


Сьогодні, під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив керівництву головного управління житлово-комунального господарства міської ради негайно полагодити покрівлю в будинку, де мешкає вдова Героя України, загиблого воїна АТО Юрія Коваленка.
- У будинку нібито зробили ремонт, але дах все одно протікає. Ми обіцяли всіляку підтримку родинам воїнів АТО, Юрій Коваленко віддав за Батьківщину, за мирне небо над головою кожного з нас найцінніше - свое життя. А ми так віддачили. Це просто не вкладається в голові. Нехай до мене приведуть того робітника, який виконував цей ремонт, я хочу подивитися йому в очі.
Андрій Райкович наголосив також на тому, що керівники ЖЕО мають особисто перевіряти, наскільки якісно виконують ремонтні роботи підрядники. Якщо претензій немає, можна далі співпрацювати з такими фірмами, однак якщо вони є, слід негайно розривати договори.
- Вас ніхто не примущує віддавати перевагу якомусь конкретному підряднику, - підкреслив міський голова. - Ви самі вибираєте, хто має виконувати роботи. Але якщо є недоліки - то відповідати вам.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42895 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua