МЕНЮ


25 вересень 2017 - 15:36
Міський голова Кропивницького стурбований ситуацією на дорогах

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович висловив на апаратній нараді стурбованість збільшенням кількістю дорожньо-транспортних пригод в обласному центрі.
- Патрульна служба повинна вживати заходів, аби цього запобігти, є ж якісь механізми для цього, - підкреслив очільник міста. – Останнім часом аварій значно побільшало, особливо в центральній частині Кропивницького. Мають якось відреагувати на це і служби, які інспектують стан маршруток, зробити певні висновки. Минулої п’ятниці навпроти спортивної школи зіткнулися дві маршрутки і збили електричну опору. Слід проаналізувати, чому так сталося. Крім того, мене обурює байдужість поліції. Через цю аварію виникли проблеми з підвезенням до Фортечних валів учасників покладання з нагоди Дня партизанської слави. Ці люди які захищали нашу Батьківщину, поважного віку, вони заслуговують на шану. І поліція ж була повідомлена про проведення такого заходу. То чому було не виставити патрулі завчасно, аби попередити таку ситуацію?
Крім того, міський голова звернув увагу на те, що по центру міста вже навіть і в день «гасають» на великій швидкості мотоциклісти. Вони наражають на небезпеку не тільки себе, а й інших, підкреслив Андрій Райкович, тож дорожно-патрульна служба має на це відповідним чином реагувати.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.76975 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua