МЕНЮ


30 вересень 2017 - 03:19
Міський голова стурбований ситуацією на дорогах Кропивницького

Міський голова Андрій Райкович висловив на апаратній нараді стурбованість збільшенням кількості дорожньо-транспортних пригод в обласному центрі.
– Патрульна служба повинна вживати заходів, аби цьому запобігти, – підкреслив очільник міста. – Останнім часом аварій значно побільшало, особливо в центральній частині міста. Мають якось відреагувати на це і служби, які інспектують стан маршруток, зробити певні висновки. Минулої п’ятниці навпроти спортивної школи зіткнулися дві маршрутки і збили електричну опору. Слід проаналізувати, чому так сталося. Крім того, мене обурює байдужість поліції. Через цю аварію виникли проблеми з підвезенням до Фортечних валів учасників урочистостей з нагоди Дня партизанської слави. Ці люди, які захищали нашу Батьківщину, поважного віку, вони заслуговують на шану. І поліція ж була повідомлена про проведення такого заходу. То чому не виставили патрулі заздалегідь, аби попередити таку ситуацію?
Крім того, міський голова звернув увагу на те, що по центру міста вже навіть і в день гасають на великій швидкості мотоциклісти. Вони наражають на небезпеку не тільки себе, а й інших, підкреслив Андрій Райкович, тож дорожньо-патрульна служба має на це відповідним чином реагувати.
Сергій ЗОЛОТОВЕРХДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.70993 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua