МЕНЮ


1 червень 2010 - 14:55

Міський голова вручив медалі випускникам


Усіх учасників урочистого заходу щиро вітали міський голова Володимир Пузаков, директор гуманітарного департаменту міської ради – заступник міського голови Валентина Пупишева, заступник директора гуманітарного департаменту міської ради Анатолій Орлов та інші. Теплі слова лунали на адресу всіх, хто досяг найвищих показників у навчанні та позашкільній діяльності, своїми успіхами довів, що наша молодь обирає пріоритетом у житті знання та наукові досягнення.
99 нинішніх випускників Кіровограда отримали із рук міського голови найвищі нагороди за свою повсякденну наполегливу працю у навчанні. Ця молодь є гордістю нашого міста. Ними пишаються не лише вчителі, а й батьки, рідні та друзі. Про це свідчила велика кількість тих, хто заполонив оновлену площу перед міською радою.
Свої виступи талановитій молоді дарували найкращі дитячі хореографічні колективи та юні співаки. А після зворушливого прощального шкільного вальсу, до якого був запрошений і міський голова Володимир Пузаков, в небо піднялись сині та жовті повітряні кульки – як символ дорослого життя, в яке вступають цьогорічні випускники. Перед ними зараз відчиняються усі двері, провідні вищі навчальні заклади чекають на нове поповнення, адже українській державі так потрібні високоосвічені громадяни, наполегливі та завзяті.
Те, що їхній нинішній успіх – не випадковість, а результат наполегливої праці й рідне місто пишатиметься ними, запевнив двічі стипендіат Президента України золотий медаліст Олег Римаренко. Від імені батьків випускників подякувала міській владі та педагогам Лариса Мальгіна.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37434 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua