МЕНЮ


5 лютий 2010 - 13:48

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДПОВІДАЄ


Наприклад, мешканці будинків по вулиці Преображенській, 10, Мира, 12, Леніна, 53 стурбовані тим, що на дахах накопичилося багато снігу, коли настане потепління, він почне танути, і дахи можуть протікати. Тим часом, розчищання покрівель не входить до переліку послуг, які надають працівники ЖЕКів та КРЕПів. Володимир Пузаков порадив не чекати, так би мовити, з моря погоди, а гуртуватися і самим розчищати дахи, адже рук комунальників не вистачить, щоб, окрім розчищання вулиць, ще й дахи вивільняти від снігового покриву. Тим більше, що майже всі квартири у багатоповерхових будинках Кіровограда уже приватизовані, тож саме мешканці у першу чергу повинні дбати про своє житло.

Було чимало подяк на швидке реагування комунальних служб на зауваження, висловлені під час попередньої "гарячої" лінії. А от жительці Марії Рафальській не поталанило. Вона просила відновити зовнішнє освітлення, роботу виконали, але тільки старенька зібралась подякувати за турботу, лампочка перегоріла. Володимир Пузаков терміново зателефонував керівникові комунального підприємства "Міськсвітло" з вимогою розібратись із технічним станом мереж зовнішнього освітлення на вулиці Воронцовській. Дехто запитував, чому за січень їм нарахували більшу оплату за тепло, ніж зазвичай. Керівник міста пояснив: якщо будинок обладнаний лічильником, то у морозні місяці плата за тепло буде вищою, адже тепловикам доводиться більше витрачати газу на опалення помешкань кіровоградців, ніж зазвичай. Зате в теплі осінні та весняні дні жителі цих будинків на оплаті послуги зекономлять.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3918 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua