МЕНЮ


14 червень 2019 - 11:29

Місто стане безпечним


Понад 80 камер відеоспостереження вже встановлено у Кропивницькому завдяки реалізації програми «Безпечне місто». Про це повідомив під час підписання меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом міської ради та головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області міський голова Андрій Райкович.

Міський голова та начальник головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Роман Козьяков скріпили своїми підписами важливий документ, який покликаний забезпечити реальне наповнення та реалізацію програми «Безпечне місто»: до кінця червня буде встановлено 114 камер відеоспостереження та підключено їх до загальнодержавної системи відеоспостереження.

– Ми намагались координувати свої дії з Національною поліцією, встановлювали камери у місцях, де найбільше скупчуються люди, на жвавих автомагістралях тощо, – повідомив Андрій Райкович. – Тепер плануємо встановити відеокамери на територіях комунальних підприємств, навчальних закладів, у паркових зонах. Усі ці камери професійні і спроможні навіть ідентифікувати людину та розпізнавати номери транспортних засобів. Це, як я розумію, дуже знадобиться поліції для встановлення осіб, які вже скоювали протиправні дії та злочини.

Роман Козьяков подякував міському керівництву за розуміння спільних завдань щодо безпеки в місті та висловив переконання, що такі партнерські стосунки дозволять забезпечити правопорядок в обласному центрі.

Програма «Безпечне місто» розрахована до 2021 року. Її загальний бюджет – шість мільйонів гривень.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36662 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua