МЕНЮ


26 лютий 2010 - 08:15

МІСТО ЗАСВІТИТЬ ВОГНІ


Міський голова Володимир Пузаков разом із директором комунального підприємства "Міськсвітло" Сергієм Авдеєнком об’їхали вищезазначені адреси, щоб визначитись із обсягами реконструкції мереж зовнішнього освітлення, кількістю світлоточок та вартістю робіт.

Варто зазначити, що майбутнє освітлення двох площ та набережної в центральній частині міста стане справжньою окрасою вечірнього Кіровограда. Барвисті гірлянди тисячами дрібних ліхтариків прикрасять пам’ятний знак в центрі площі Дружби народів, вздовж закутих у граніт берегів головної кіровоградської річки (від пішохідного містка, який облюбували наречені, вішаючи там символічні замочки на знак любові та вірності, до транспортного мосту від провулку Василівського до вулиці Острівської) височітимуть електричні фонтани, різнокольорові вогні яких відбиватимуться вечорами у водах Інгулу. Засяє вогнями ілюмінації й площа Богдана Хмельницького, яка завдяки цьому набуде зовсім іншого, урочистішого вигляду.

– При відновленні зовнішнього освітлення вулиць та площ міста ми вирішили піти шляхом запровадження нових сучасних технологій, – зазначив міський голова Володимир Пузаков. – Віднині основні магістралі Кіровограда не просто освітлюватимуться – будуть застосовані елементи ілюмінації: гірлянди, підвіски, декоративна підсвітка, щоб Кіровоград мав вигляд сучасного європейського міста. Маємо чимало позитивних відгуків стосовно вечірнього оздоблення площі Кірова, вулиці Карла Маркса. Відтепер і проспект Комуністичний засяяв різнокольоровими вогнями… Також до мене звернулись представники молодіжних громадських організацій з проханням побудувати з обох боків пішохідного містка через Інгул у центрі міста арки для молодят, які приходять сюди, щоб освідчитись у коханні та закріпити свої почуття символічним замочком. Думаю, що цей місток після реконструкції стане справжньою окрасою міста.
Стосовно освітлення вулиць, то на допомогу КП "Міськсвітло" прийдуть і працівники комунального підприємства "Аварійно-диспетчерська служба 15-080".
Тож до Першого травня кіровоградці отримають справжній святковий подарунок.

Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36305 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua