МЕНЮ


20 липень 2018 - 14:01

Місто живе, коли будується


Ремонт у навчальних та в інших бюджетних закладах Кропивницького перебуває під пильним контролем міського голови Андрія Райковича.
Так, на цьому тижні разом із заступником міського голови Олександром Грабенком та начальником управління капітального будівництва міськради Віктором Ксенічем очільник Кропивницького проінспектував ЗОШ №33, де триває ремонт, та житловий будинок по вулиці Генерала Жадова, який нині зводиться.
Зараз в одному із найстаріших навчальних закладів міста на околиці міста на вулиці Івана Микитенка повним ходом іде ремонт. Зокрема, в актовому залі замінили підлогу, оздобили стіни та стелю, зробили систему вентиляції. За словами Віктора Ксеніча, на капітальний ремонт школи з міського бюджету виділено 500 тисяч гривень. У цьому місяці всі роботи будуть завершені.
Крім того, у школі якісно відремонтовано класні кімнати. Міський голова оглянув комп’ютерний клас, дитячий садок, класні кімнати, де навчатимуться першачки – світлі, затишні, умебльовані новими партами.
– Зараз всі навчальні приміщення у школі відремонтовані, роботи продовжуються лише там, де потрібні були великі капіталовкладення, – розповідає директор школи Наталія Репецька. – Також завершуються ремонти у коридорах школи. Батьківські кошти ми не залучаємо.
– Кожна школа міста, яка потребує ремонту або певного переобладнання, не може бути відремонтована за один будівельний сезон, всі роботи виконуються поступово, – зазначив Андрій Райкович. – Найголовніше те, що є відповідна програма.
Очільник міста нагадав, що міська влада взяла на себе зобов’язання кожного року ремонтувати по 5 спортивних залів у загальноосвітніх навчальних закладах Кропивницького, і наголосив, що черга дійде до кожної школи.
– Але, якщо у школі необхідно відремонтувати актову залу, значить, ми її ремонтуємо. Також треба привести до ладу навчальні класи, ремонтуємо і закуповуємо нову оргтехніку, тому що діти повинні здобувати знання в сучасних умовах, – наголосив міський голова.
Очільник міста також зазначив, що загалом на утримання шкіл у Кропивницькому цього року з міського бюджету виділено 400 мільйонів гривень.
Відвідавши будівельний майданчик на вулиці Генерала Жадова, міський голова оглянув квартири майбутніх новоселів, оцінив якість виконання робіт.
Андрій Райкович зазначив, що будівництво даного будинку почали практично з нуля. Зараз рівень готовності об’єкта – в межах 85 відсотків, ведуться утеплювальні роботи фасаду споруди, а його введення в експлуатацію заплановане на кінець цього року. Дати можливість людям заселитись та проживати в цьому будинку.
– Будівельники виконали усі завдання, які перед ними поставила міська влада, – зазначив Андрій Райкович. – І хоча є певні фінансові моменти, ми завершимо цей об’єкт і приступимо до будівництва наступного, адже житло в місті будувати треба. Квартири в цьому 54-квартирному дев’ятиповерховому будинку, так би мовити, бюджетного класу, але роботи виконані якісно. Житло у місті будувати треба, створити міську програму будівництва житла. Ми можемо виділяти певні ресурси під таке будівництво, залучати кошти інвесторів, які забажають включитися у житлове будівництво і таким чином збільшувати кількість житла в обласному центрі.
Міський голова підкреслив, що це перший будинок за багато років, який зводиться за кошти міського бюджету. Можливість використати фінансові ресурси міста і залучити їх на будівництво житла є перевагою фінансової децентралізації. Кошторисна вартість цього об’єкта складає близько 24 мільйонів гривень. Та оскільки в проект вносились зміни, його остаточна вартість зросла до 30 мільйонів гривень. Житло будується для громадян, які стоять у загальній черзі, а вона, на превеликий жаль,дуже велика, оскільки протягом останніх 25 років житло не будувалось.
Тетяна ПЕТРИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36516 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua