МЕНЮ


24 червень 2010 - 09:49

Місто змінюється на краще


Володимир Тихонович розповів присутнім про те, чим опікується нині міська влада, які головні завдання ставить перед собою. У свою чергу мешканці були відвертими та щирими у своїх запитаннях, пропозиціях.

Що ж турбує сьогодні жителів Никанорівки? Як і в інших мікрорайонах міста, актуальною є проблема зовнішнього освітлення вулиць. Володимир Тихонович пояснив, що мережі зовнішнього освітлення майже по всьому місту були пошкоджені вже дуже давно, тож за два з половиною роки відновити їх у повному обсязі й водночас просто неможливо. Однак міська влада докладає всіх зусиль для того, аби поступово розв’язати цю проблему. Скаржаться жителі і з приводу того, що відслужили свій термін дерев’яні опори ліній електропередач і можуть ось-ось впасти. Володимир Тихонович відповів, що це господарство – не міської влади, а Кіровоградської філії ВАТ «Кіровоградобленерго», проте контакт з керівництвом компанії є, і вона дослухається до зауважень міської влади. Із проханням замінити аварійні опори до директора філії Миколи Гершкула Володимир Пузаков звернувся вже у понеділок на апаратній нараді, і той пообіцяв, що ці роботи будуть виконані найближчим часом.

А ось щодо стану асфальтового покриття із кожною зустріччю питань виникає все менше. Люди бачать, що дороги за останніх два роки стали значно кращими, що вживаються всі заходи для того, аби відремонтувати їх не лише в центральній частині міста, а й на околицях. Усвідомлюють вони й те, що для того, аби зняти питання з порядку денного, потрібні час та значні кошти…

Варто зауважити, що під час таких зустрічей інколи порушуються питання, які не перебувають у компетенції міської влади. Часто-густо люди просто не знають, хто за що відповідає, а звинувачують у всьому міського голову. Хоча інколи й самі могли б виправити ситуацію. Так, нарікають жителі на те, що в мікрорайоні зруйнували дитячий табір. Він довго не мав дбайливого господаря, але ж розібрали його по цеглині самі ж мешканці! Хто з них зробив зауваження, коли на якомусь тротуарі сусід влаштував стихійний смітник будматеріалів, а хтось тротуарну частину облаштував під особистий город? Багато хто у ході розмови з міським головою погоджувався з цими аргументами, тож є надія, що надалі мешканці більше уваги приділятимуть подібним питанням і самі дбатимуть про те, аби їм жилося затишніше.

Загалом, зустріч видалася конструктивною і плідною. Люди переконалися, що містом керує справжній господар, який постійно тримає руку на пульсі, а Володимир Пузаков у свою чергу взяв питання, які порушувалися, під свій особистий контроль. За результатами зустрічі він дав письмове доручення керівникам департаментів міської ради, комунальних підприємств щодо відновлення зовнішнього освітлення, поліпшення стану доріг, спорудження спортивного майданчика, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поліпшення руху транспорту у вечірні години, відкриття продовольчого магазину, очищення криниць й таке інше. І можна не сумніватися в тому, що ці завдання будуть виконані, адже Володимир Пузаков своє слово тримає завжди.

О. ЧубукДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37956 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua