МЕНЮ


31 липень 2015 - 17:34

Місто звільняється від комуністичних топонімів


Питання перейменування вулиць Кіровограда, що підпадають під дію законів про декомунізацію, розглянули на своєму засіданні члени міської топонімічної комісії під головуванням заступника міського голови Сергія Колодяжного.

Відповідно до прийнятого рішення, міській раді рекомендовано перейменувати вулицю Героїв Сталінграда на вулицю Академіка Тамма (від 50 років Жовтня до вулиці Пацаєва) і на вулицю Героїв України (від Пацаєва). Вулиці 20 років Міліції пропонується повернути назву “Солдатська”, як і вулиці 40 років Перемоги, яка може дістати назву “Бобринецький шлях”. Члени топонімічної комісії підтримали пропозицію перейменувати вулицю Щорса на вулицю Ганни Дмитрян, оскільки на кошти саме цієї меценатки в 1904 році було побудовано лікарню святої Анни, яка знаходиться на цій вулиці. Може зникнути на карті Кіровограда і вулиця Московська – комісія пропонує перейменувати її на Холодноярську. Вулиці та провулку Енгельса також можуть повернути першоназви – вулиця Петропавлівська та провулок Петропавлівський. А вулицю Медведєва запропоновано перейменувати на вулицю відомого українського мецената Євгена Чикаленка.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36289 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua